Dovolená u moře - Railay Beach
Thajská masáž
Vlajka Thajska

Centra Coconut Beach Resort Samui s aktuální nabídkou ubytování a zájezdů za nejlepší ceny online. ☀️ Dovolená v Thajsku v lokalitě Ko Chang - Centra Coconut Beach Resort Samui. Last Minute a All Inclusive pobyty v thajské lokalitě Ko Chang 2020.

1Thajsko.cz    >    
Ko Chang    >    

Centra Coconut Beach Resort Samui

Vyhledávání zájezdů

Centra Coconut Beach Resort Samui podle termínu

Centra Coconut Beach Resort Samui
Dovolená Thajsko 2020 - Koh Samui v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Centra Coconut Beach Resort Samui, s délkou 13 dní. Pobyt v termínu neděle 14. červen až pátek 26. červen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 141 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 36210,- Kč.
 
Centra By Centara Coconut Beach Resort Samui
Dovolená Thajsko 2020 - Koh Samui v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Centra By Centara Coconut Beach Resort Samui, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu úterý 30. červen až čtvrtek 9. červenec, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 157 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 34470,- Kč.
 
Centra Coconut Beach Resort Samui
Dovolená Thajsko 2020 - Koh Samui v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Centra Coconut Beach Resort Samui, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu neděle 26. červenec až neděle 9. srpen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 183 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, letní first minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 39605,- Kč.
 
Centra Coconut Beach Resort Samui
Dovolená Thajsko 2020 - Koh Samui v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Centra Coconut Beach Resort Samui, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu sobota 5. září až pondělí 14. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 224 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové, u moře levně v aktuální ceně 27253,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Ko Chang podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal