Letenky|Last Minute|Dovolená

Thajsko All Inclusive březen 2024

Aktuální nabídka All Inclusive dovolené v Thajsku v březnu 2024. All Inclusive zájezdy do Thajska v březnu 2024 s garancí nejnižší ceny. Ultra All Inclusive pobyty s ubytováním v luxusních hotelech Last Minute.

All Inclusive zájezdy do Thajska v březnu 2024

Dovolená Thajsko na jaře 2024 v letovisku Khao Lak v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Khao Lak Laguna Resort, v délce 17 dní - 16 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 1. březen až neděle 17. březen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 149 dní za aktuální cenu 93880,- CZK. Rekreace je se stravou formou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Thajska a dlouhodobou předpověď počasí v Thajsku. Na základě 45 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Khao Lak Laguna Resort 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Thajsko All Inclusive březen 2024
Khao Lak Laguna Resort
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 93 880 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (45 hodnocení)
Dovolená v Thajsku na jaře 2024 v lokalitě Phi Phi v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Phi Phi Island Village od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od neděle 10. března do úterý 19. března s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 158 dní. Pobyt se stravou formou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Thajska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Thajska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře, v aktuální online ceně 76860,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Phi Phi Island Village je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 4 cestovatelů).
All Inclusive zájezdy do Thajska v březnu 2024
Phi Phi Island Village
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 76 860 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (4 hodnocení)
Dovolená Thajsko na jaře 2024 v letovisku Khao Lak v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Khao Lak Merlin Beach Resort, v délce 11 dní - 10 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 18. březen až čtvrtek 28. březen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Ostrava, s letem za 166 dní za aktuální cenu 58920,- CZK. Rekreace je se stravou formou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře levně se slevou 36 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Thajska a dlouhodobou předpověď počasí v Thajsku. Na základě 5 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Khao Lak Merlin Beach Resort 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Thajsko All Inclusive březen 2024 - Khao Lak Merlin Beach Resort
Khao Lak Merlin Beach Resort
★★★★
👍👍👍👍👍
 • 92 063 Kč
 • 58 920 Kč
 • - 36 %
 • Detail

  4.7/5 Fantastické (5 hodnocení)
  Dovolená v Thajsku na jaře 2024 v lokalitě Phuket v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Phuket Marriott Resort & Spa, Merlin Beach od Invie v délce 14 dní - 13 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od úterý 26. března do pondělí 8. dubna s cestou letecky z letiště Ostrava, s odletem za 174 dní. Pobyt se stravou formou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Thajska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Thajska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře levně se slevou 2 %, v aktuální online ceně 93510,- Kč.
  Thajsko All Inclusive březen 2024 - Phuket Marriott Resort & Spa, Merlin Beach
  Phuket Marriott Resort & Spa, Merlin Beach
  ★★★★★
  • 95 418 Kč
  • 93 510 Kč
 • - 2 %
 • Detail

  Dovolená Thajsko na jaře 2024 v letovisku Khao Lak v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Khao Lak Merlin Beach Resort, v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 27. březen až pondělí 8. duben. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 175 dní za aktuální cenu 63475,- CZK. Rekreace je se stravou formou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře levně se slevou 44 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Thajska a dlouhodobou předpověď počasí v Thajsku. Na základě 5 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Khao Lak Merlin Beach Resort 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
  Thajsko All Inclusive březen 2024 - Khao Lak Merlin Beach Resort
  Khao Lak Merlin Beach Resort
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
  • 113 348 Kč
  • 63 475 Kč
 • - 44 %
 • Detail

  4.7/5 Fantastické (5 hodnocení)

  Zobrazeno 1-5 z 5 nalezených

  Dovolenou Thajsko 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Thajsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Thajska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Thajska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Thajsku vybráním příslušných měsíců:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt v Thajsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Thajsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Aruba All Inclusive březen, Bali All Inclusive březen, Bulharsko All Inclusive březen nebo například dovolenou Černá Hora All Inclusive březen? Další možností je třeba Česká republika All Inclusive březen.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Thajsku může být třeba doprava. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Thajska letecky 2024 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2024 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Thajsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Thajsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Thajsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Thajsko nebo sekci dovolená s dětmi.