Letenky|Last Minute|Dovolená

Thajsko All Inclusive květen 2023

Aktuální nabídka All Inclusive dovolené v Thajsku v květnu 2023. All Inclusive zájezdy do Thajska v květnu 2023 s garancí nejnižší ceny. Ultra All Inclusive pobyty s ubytováním v luxusních hotelech Last Minute.

All Inclusive zájezdy do Thajska v květnu 2023

Dovolená Thajsko na jaře 2023 v letovisku Pattaya v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Veranda Resort Pattaya Mgallery, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu: středa 3. květen až středa 17. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 146 dní za aktuální cenu 78140,- CZK. Rekreace je se stravou formou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Thajska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Thajsku.
Thajsko All Inclusive květen 2023
Veranda Resort Pattaya Mgallery
★★★★★
 
  • 78 140 Kč

Detail

Dovolená v Thajsku na jaře 2023 v lokalitě Pattaya v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Veranda Resort Pattaya Mgallery od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 3. května do neděle 14. května s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 146 dní. Pobyt se stravou formou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Thajsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Thajska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře, v aktuální online ceně 65698,- Kč.
All Inclusive zájezdy do Thajska v květnu 2023
Veranda Resort Pattaya Mgallery
★★★★★
 
  • 65 698 Kč

Detail

Dovolená Thajsko na jaře 2023 v letovisku Pattaya v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Veranda Resort Pattaya Mgallery, v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu: čtvrtek 4. květen až pondělí 15. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 147 dní za aktuální cenu 65698,- CZK. Rekreace je se stravou formou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Thajska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Thajsku.
Thajsko All Inclusive květen 2023 - Veranda Resort Pattaya Mgallery
Veranda Resort Pattaya Mgallery
★★★★★
 
  • 65 698 Kč

Detail

Dovolená v Thajsku na jaře 2023 v lokalitě Pattaya v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Veranda Resort Pattaya Mgallery od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od čtvrtka 4. května do čtvrtka 18. května s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 147 dní. Pobyt se stravou formou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Thajsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Thajska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře, v aktuální online ceně 78140,- Kč.
Thajsko All Inclusive květen 2023 - Veranda Resort Pattaya Mgallery
Veranda Resort Pattaya Mgallery
★★★★★
 
  • 78 140 Kč

Detail

Dovolená Thajsko na jaře 2023 v letovisku Pattaya v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Veranda Resort Pattaya Mgallery, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 5. květen až pátek 19. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 148 dní za aktuální cenu 78140,- CZK. Rekreace je se stravou formou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Thajska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Thajsku.
Thajsko All Inclusive květen 2023 - Veranda Resort Pattaya Mgallery
Veranda Resort Pattaya Mgallery
★★★★★
 
  • 78 140 Kč

Detail

Dovolená v Thajsku na jaře 2023 v lokalitě Pattaya v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Veranda Resort Pattaya Mgallery od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od soboty 6. května do středy 17. května s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 149 dní. Pobyt se stravou formou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Thajsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Thajska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře, v aktuální online ceně 65698,- Kč.
All Inclusive zájezdy do Thajska v květnu 2023 - Veranda Resort Pattaya Mgallery
Veranda Resort Pattaya Mgallery
★★★★★
 
  • 65 698 Kč

Detail

Dovolená Thajsko na jaře 2023 v letovisku Pattaya v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Veranda Resort Pattaya Mgallery, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu: neděle 7. květen až neděle 21. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 150 dní za aktuální cenu 78140,- CZK. Rekreace je se stravou formou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Thajska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Thajsku.
All Inclusive zájezdy do Thajska v květnu 2023 - Veranda Resort Pattaya Mgallery
Veranda Resort Pattaya Mgallery
★★★★★
 
  • 78 140 Kč

Detail

Dovolená v Thajsku na jaře 2023 v lokalitě Khao Lak v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Bhandari Resort And Spa od Invie v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 8. května do soboty 20. května s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 151 dní. Pobyt se stravou formou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Thajsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Thajska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře, v aktuální online ceně 48790,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Bhandari Resort And Spa je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 6 cestovatelů).
All Inclusive zájezdy do Thajska v květnu 2023 - Bhandari Resort And Spa
Bhandari Resort And SpaDoporučujeme
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 48 790 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (6 hodnocení)
Dovolená Thajsko na jaře 2023 v letovisku Pattaya v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Veranda Resort Pattaya Mgallery, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pondělí 8. květen až pondělí 22. květen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 151 dní za aktuální cenu 78140,- CZK. Rekreace je se stravou formou all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Thajska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Thajsku.
All Inclusive zájezdy do Thajska v květnu 2023 - Veranda Resort Pattaya Mgallery
Veranda Resort Pattaya Mgallery
★★★★★
 
  • 78 140 Kč

Detail

Dovolená v Thajsku na jaře 2023 v lokalitě Pattaya v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Veranda Resort Pattaya Mgallery od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od středy 10. května do neděle 21. května s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 153 dní. Pobyt se stravou formou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Thajsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Thajska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy, pobytové, u moře, v aktuální online ceně 65698,- Kč.
Veranda Resort Pattaya Mgallery
Veranda Resort Pattaya Mgallery
★★★★★
 
  • 65 698 Kč

Detail


Zobrazeno 1-10 z 23 nalezených

Dovolenou Thajsko 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Thajsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Thajska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Thajska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Thajsku vybráním příslušných měsíců:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v Thajsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Thajsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Kypr All Inclusive květen, Maďarsko All Inclusive květen, Madeira All Inclusive květen nebo například dovolenou Maledivy All Inclusive květen? Další možností je třeba Malta All Inclusive květen.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Thajsku může být třeba doprava. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Thajska letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Thajsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Thajsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Thajsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Thajsko nebo sekci dovolená s dětmi.

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal