Letenky|Last Minute|Dovolená

Thajsko All Inclusive říjen 2023

Aktuální nabídka All Inclusive dovolené v Thajsku v říjnu 2023. All Inclusive zájezdy do Thajska v říjnu 2023 s garancí nejnižší ceny. Ultra All Inclusive pobyty s ubytováním v luxusních hotelech Last Minute.

All Inclusive zájezdy do Thajska v říjnu 2023

Dovolená Thajsko na podzim 2023 v letovisku Khao Lak v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Khao Lak Merlin Beach Resort, v délce 16 dní - 15 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 6. říjen až sobota 21. říjen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem pozítří za aktuální cenu 55970,- CZK. Rekreace je se stravou formou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, u moře levně se slevou 7 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Thajska a dlouhodobou předpověď počasí v Thajsku. Na základě 5 tipů návštěvníků je recenze ubytovacího zařízení Khao Lak Merlin Beach Resort 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší doporučení).
Thajsko All Inclusive říjen 2023
Khao Lak Merlin Beach Resort
★★★★
👍👍👍👍👍
 • 60 183 Kč
 • 55 970 Kč
 • - 7 %
 • Detail

  4.7/5 Fantastické (5 hodnocení)
  Dovolená v Thajsku na podzim 2023 v lokalitě Koh Samui v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Mai Samui od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pondělí 9. října do pátku 20. října s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 5 dní. Pobyt se stravou formou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Thajska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Thajska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Super Last Minute zájezdy, pobytové, u moře levně se slevou 1 %, v aktuální online ceně 61621,- Kč.
  All Inclusive zájezdy do Thajska v říjnu 2023
  Mai Samui
  ★★★★★
  • 62 243 Kč
  • 61 621 Kč
 • - 1 %
 • Detail

  Dovolená Thajsko na podzim 2023 v letovisku Koh Samui v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Mai Samui, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 20. říjen až pátek 3. listopad. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s letem za 16 dní za aktuální cenu 70662,- CZK. Rekreace je se stravou formou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, u moře. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Thajska a dlouhodobou předpověď počasí v Thajsku.
  Thajsko All Inclusive říjen 2023 - Mai Samui
  Mai Samui
  ★★★★★
   
  • 70 662 Kč

  Detail

  Dovolená v Thajsku na podzim 2023 v lokalitě Phi Phi v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Phi Phi Island Village od Invie v délce 24 dní - 23 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 20. října do neděle 12. listopadu s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 16 dní. Pobyt se stravou formou all inclusive si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně cestování do Thajska. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Thajska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, u moře, v aktuální online ceně 150860,- Kč. Hodnocení ubytovacího zařízení Phi Phi Island Village je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze na základě tipů od 4 cestovatelů).
  Thajsko All Inclusive říjen 2023 - Phi Phi Island Village
  Phi Phi Island Village
  ★★★★
  👍👍👍👍👍
   
  • 150 860 Kč

  Detail

  4.7/5 Fantastické (4 hodnocení)
  Dovolená Thajsko na podzim 2023 v letovisku Khao Lak v luxusním 4hvězdičkovém ubytování X10 Khao Lak Resort, v délce 14 dní - 13 nocí. Pobyt je ve volném termínu: úterý 24. říjen až pondělí 6. listopad. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Ostrava, s letem za 20 dní za aktuální cenu 63695,- CZK. Rekreace je se stravou formou all inclusive. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, u moře levně se slevou 15 %. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Thajska a dlouhodobou předpověď počasí v Thajsku.
  Thajsko All Inclusive říjen 2023 - X10 Khao Lak Resort
  X10 Khao Lak Resort
  ★★★★
  • 74 935 Kč
  • 63 695 Kč
 • - 15 %
 • Detail


  Zobrazeno 1-5 z 5 nalezených

  Dovolenou Thajsko 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Thajsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Thajska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Thajska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Thajsku vybráním příslušných měsíců:

  Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

  Pobyt v Thajsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

  Nevybrali jste si v Thajsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Aruba All Inclusive říjen, Bali All Inclusive říjen, Bulharsko All Inclusive říjen nebo například dovolenou Černá Hora All Inclusive říjen? Další možností je třeba Česká republika All Inclusive říjen.


  Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Thajsku může být třeba doprava. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Thajska letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Thajsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Thajsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Thajsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Thajsko nebo sekci dovolená s dětmi.