Dovolená u moře - Railay Beach
Thajská masáž
Vlajka Thajska

Dovolená Bangkok 2021 / 2022. ☀️ Aktuální nabídka dovolené v Thajsku v letovisku Bangkok za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Bangkok. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Thajsko    >    

Dovolená Bangkok - Bangkok 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Dovolená Bangkok a Last Minute zájezdy

Anda Resort, Ko Lipe(Thajsko), Royal Lanta Resort, Ko Lanta
Dovolená Thajsko na jaře 2021 v lokalitě Bangkok v 3hvězdičkovém ubytování Anda Resort, Ko Lipe(Thajsko), Royal Lanta Resort, Ko Lanta , s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až sobota 20. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 56990,- Kč.
 
Cabana Lipe Beach Resort, Ko Lipe, Cha-Da Beach Resort & Spa
Dovolená Thajsko na jaře 2021 v lokalitě Bangkok v 3hvězdičkovém ubytování Cabana Lipe Beach Resort, Ko Lipe, Cha-Da Beach Resort & Spa, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až sobota 20. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 55190,- Kč.
 
Centara Grand Beach Resort Samui, Ko Samui, Centara Grand Mi
Dovolená Thajsko na jaře 2021 v lokalitě Bangkok v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Centara Grand Beach Resort Samui, Ko Samui, Centara Grand Mi, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až sobota 20. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 67190,- Kč.
 
Centara Grand Beach Resort Samui, Ko Samui, Katathani Resort
Dovolená Thajsko na jaře 2021 v lokalitě Bangkok v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Centara Grand Beach Resort Samui, Ko Samui, Katathani Resort, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až sobota 20. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 76390,- Kč.
 
Centara Grand Beach Resort, Krabi - Pláž Pai Plong, Centara
Dovolená Thajsko na jaře 2021 v lokalitě Bangkok v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Centara Grand Beach Resort, Krabi - Pláž Pai Plong, Centara , s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až sobota 20. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 68990,- Kč.
 
Fantasy Resort, Ko Ngai, Railay Bay Resort, Krabi - Pláž Rai
Dovolená Thajsko na jaře 2021 v lokalitě Bangkok v 3.5hvězdičkovém ubytování Fantasy Resort, Ko Ngai, Railay Bay Resort, Krabi - Pláž Rai, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až sobota 20. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 49690,- Kč.
 
Cha-Da Beach Resort & Spa, Ko Lanta, Bw Bangtao Beach Resort
Dovolená Thajsko na jaře 2021 v lokalitě Bangkok v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Cha-Da Beach Resort & Spa, Ko Lanta, Bw Bangtao Beach Resort, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až sobota 20. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 51490,- Kč.
 
Chams House Ko Kood, Ko Kood, Kacha Resort, Ko Chang, Bangko
Dovolená Thajsko na jaře 2021 v lokalitě Bangkok v 3hvězdičkovém ubytování Chams House Ko Kood, Ko Kood, Kacha Resort, Ko Chang, Bangko, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až sobota 20. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 44990,- Kč.
 
Chams House Ko Kood, Ko Kood, Sea Breeze Resort, Pattaya, Ba
Dovolená Thajsko na jaře 2021 v lokalitě Bangkok v 3hvězdičkovém ubytování Chams House Ko Kood, Ko Kood, Sea Breeze Resort, Pattaya, Ba, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až sobota 20. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 41390,- Kč.
 
Chaweng Regent Beach, Ko Samui, Bw Bangtao Beach Resort, Phu
Dovolená Thajsko na jaře 2021 v lokalitě Bangkok v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Chaweng Regent Beach, Ko Samui, Bw Bangtao Beach Resort, Phu, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až sobota 20. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 59790,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 208 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Bangkok podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal