Letenky|Last Minute|Dovolená

Dovolená Bangkok 2021 - Bangkok 2021

Dovolená Bangkok 2021. Aktuální nabídka dovolené v Thajsku v letovisku Bangkok za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Bangkok. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Bangkok 2021

Aranta Airport
★★★
 
  • 18 487 Kč

Detail

Dovolená Thajsko na podzim 2021 v lokalitě Bangkok v 3hvězdičkovém ubytování Aranta Airport, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 21. říjen až pátek 29. říjen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 84 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 18487,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Thajsku.
Bangkok Rama
★★★
 
  • 18 274 Kč

Detail

Dovolená Thajsko na podzim 2021 v resortu Bangkok v 3hvězdičkovém ubytování Bangkok Rama od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 21. října do pátek 29. října s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 84 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Thajsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Thajska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 18274,- Kč.
Citichic Sukhumvit 13 Bangkok By Compass Hospitality
★★★
 
  • 18 140 Kč

Detail

Dovolená Thajsko na podzim 2021 v lokalitě Bangkok v 3hvězdičkovém ubytování Citichic Sukhumvit 13 Bangkok By Compass Hospitality, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 21. říjen až pátek 29. říjen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 84 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 18140,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Thajsku.
Convenient Park Bangkok
★★★
 
  • 18 007 Kč

Detail

Dovolená Thajsko na podzim 2021 v resortu Bangkok v 3hvězdičkovém ubytování Convenient Park Bangkok od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 21. října do pátek 29. října s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 84 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Thajsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Thajska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 18007,- Kč.
Fx Metrolink Makkasan
★★★
 
  • 17 927 Kč

Detail

Dovolená Thajsko na podzim 2021 v lokalitě Bangkok v 3hvězdičkovém ubytování Fx Metrolink Makkasan, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 21. říjen až pátek 29. říjen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 84 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 17927,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Thajsku.
Grand China Princess
★★★★
 
  • 18 247 Kč

Detail

Dovolená Thajsko na podzim 2021 v resortu Bangkok v 3.5hvězdičkovém ubytování Grand China Princess od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 21. října do pátek 29. října s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 84 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Thajsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Thajska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 18247,- Kč.
Grand Pinnacle Suvarnabhumi
★★
 
  • 17 527 Kč

Detail

Dovolená Thajsko na podzim 2021 v lokalitě Bangkok v 2hvězdičkovém ubytování Grand Pinnacle Suvarnabhumi, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 21. říjen až pátek 29. říjen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 84 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 17527,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Thajsku.
I Residence Sathorn
★★★
 
  • 17 900 Kč

Detail

Dovolená Thajsko na podzim 2021 v resortu Bangkok v 3hvězdičkovém ubytování I Residence Sathorn od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 21. října do pátek 29. října s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 84 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Thajsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Thajska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 17900,- Kč.
I-Residence Silom
★★★
 
  • 18 487 Kč

Detail

Dovolená Thajsko na podzim 2021 v lokalitě Bangkok v 3hvězdičkovém ubytování I-Residence Silom, v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 21. říjen až pátek 29. říjen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 84 dní. Rekreace je se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 18487,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Thajsku.
Icheck Inn Sukhumvit 19
★★★
 
  • 18 300 Kč

Detail

Dovolená Thajsko na podzim 2021 v resortu Bangkok v 3hvězdičkovém ubytování Icheck Inn Sukhumvit 19 od Invie v délce 9 dní - 8 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 21. října do pátek 29. října s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 84 dní. Pobyt se stravou bez stravy si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Thajsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Thajska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 18300,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 531 nalezených

Dovolenou Bangkok 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Thajsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Thajska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Thajska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Thajsku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Thajsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Thajsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Tunisko 2021, dovolenou Turecko 2021, dovolenou Vietnam 2021/2022 nebo například dovolenou Zanzibar 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Albánie.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Thajsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Thajsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Thajsku můžete také podle kvality: např Bangkok levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Thajsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Bangkok nebo sekci dovolená s dětmi.