Letenky|Last Minute|Dovolená

Krabi    >    

Dovolená Krabi v dubnu 2022 - Duben v Thajsku

Dovolená Krabi v dubnu 2022. Aktuální nabídka dovolené v Thajsku v dubnu 2022. Zájezdy Krabi za nejvýhodnější ceny online.

Dovolená Krabi v dubnu 2022

Cha-Da Krabi Thai Village Resort
★★★★
 
  • 32 870 Kč

Detail

Dovolená Thajsko na jaře 2022 v lokalitě Krabi v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Cha-Da Krabi Thai Village Resort, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu pátek 1. duben až neděle 10. duben je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 282 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 32870,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Thajsku.
Chada Beach Resort & Spa
★★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 35 292 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (3 hodnocení)

Nejnovější recenze: Byla to krásná dovolená s úžasným servisem

Dovolená Thajsko na jaře 2022 v resortu Krabi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Chada Beach Resort & Spa od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pátek 1. dubna do neděle 10. dubna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 282 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Thajsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Thajska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 35292,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Krabi Cha-Da Resort
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 33 213 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (23 hodnocení)
Dovolená Thajsko na jaře 2022 v lokalitě Krabi v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Krabi Cha-Da Resort, v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 2. duben až čtvrtek 14. duben je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 283 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 33213,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Thajsku. Recenze ubytovacího zařízení Krabi Cha-Da Resort je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Krabi Cha-Da Resort
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 33 213 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (23 hodnocení)
Dovolená Thajsko na jaře 2022 v resortu Krabi v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Krabi Cha-Da Resort od Invie v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 4. dubna do sobota 16. dubna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 285 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Thajsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Thajska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 33213,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Krabi Cha-Da Resort
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 31 668 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (23 hodnocení)
Dovolená Thajsko na jaře 2022 v lokalitě Krabi v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Krabi Cha-Da Resort, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 6. duben až pátek 15. duben je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 287 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 31668,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Thajsku. Recenze ubytovacího zařízení Krabi Cha-Da Resort je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Cha-Da Krabi Thai Village Resort
★★★★
 
  • 34 931 Kč

Detail

Dovolená Thajsko na jaře 2022 v resortu Krabi v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Cha-Da Krabi Thai Village Resort od Invie v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 7. dubna do úterý 19. dubna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 288 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Thajsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Thajska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 34931,- Kč.
Chada Beach Resort & Spa
★★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 35 292 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (3 hodnocení)

Nejnovější recenze: Byla to krásná dovolená s úžasným servisem

Dovolená Thajsko na jaře 2022 v lokalitě Krabi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Chada Beach Resort & Spa, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 9. duben až pondělí 18. duben je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 290 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 35292,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Thajsku. Recenze ubytovacího zařízení Chada Beach Resort & Spa je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Chada Beach Resort & Spa
★★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 37 870 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (3 hodnocení)

Nejnovější recenze: Byla to krásná dovolená s úžasným servisem

Dovolená Thajsko na jaře 2022 v resortu Krabi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Chada Beach Resort & Spa od Invie v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 9. dubna do čtvrtek 21. dubna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 290 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Thajsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Thajska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 37870,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Cha-Da Krabi Thai Village Resort
★★★★
 
  • 34 931 Kč

Detail

Dovolená Thajsko na jaře 2022 v lokalitě Krabi v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Cha-Da Krabi Thai Village Resort, v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 10. duben až pátek 22. duben je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 291 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 34931,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Thajsku.
Krabi Cha-Da Resort
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 33 213 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (23 hodnocení)
Dovolená Thajsko na jaře 2022 v resortu Krabi v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Krabi Cha-Da Resort od Invie v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 10. dubna do pátek 22. dubna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 291 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Thajsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Thajska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 33213,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Zobrazeno 1-10 z 21 nalezených

Dovolenou Krabi 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Thajsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Thajska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Thajska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Thajsku vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v Thajsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Thajsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Maďarsko duben, Madeira duben, Maledivy duben nebo například dovolenou Malta duben? Další možností je třeba Maroko duben.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Thajsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Thajsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Thajsku můžete také podle kvality: např Krabi levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Thajsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Krabi nebo sekci dovolená s dětmi.