Letenky|Last Minute|Dovolená

Hotely v Thajsku - Thajsko 2021 / 2022

Ubytování v hotelech v Thajsku levně. All Inclusive pobyty v luxusních wellness hotelech. Dovolená Thajsko v pětihvězdičkových, čtyřhvězdičkových a tříhvězdičkových hotelech. Last Minute zájezdy. Thajsko 2021 / 2022.

Hotely Thajsko 2021 / 2022

Sand Sea Resort, Krabi - Pláž Railay, Andakira Hotel, Phuket
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 49 990 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (24 hodnocení)
Dovolená Thajsko na podzim 2021 v lokalitě Bangkok v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sand Sea Resort, Krabi - Pláž Railay, Andakira Hotel, Phuket, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 30. říjen až sobota 13. listopad je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 5 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 49990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Thajsku. Recenze ubytovacího zařízení Sand Sea Resort, Krabi - Pláž Railay, Andakira Hotel, Phuket je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Ibis Hotel Koh Samui
★★★★
👍👍👍👍
 
  • 21 525 Kč

Detail

4/5 Skvělé (8 hodnocení)
Dovolená Thajsko na podzim 2021 v resortu Koh Samui v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ibis Hotel Koh Samui od Invie v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt je ve volném termínu od pondělí 1. listopadu do pondělí 8. listopadu s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 7 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Thajsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Thajska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 21525,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Ibis Hotel Koh Samui
★★★★
👍👍👍👍
 
  • 21 127 Kč

Detail

4/5 Skvělé (8 hodnocení)
Dovolená Thajsko na podzim 2021 v lokalitě Koh Samui v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ibis Hotel Koh Samui, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. listopad až středa 10. listopad je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 10 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 21127,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Thajsku. Recenze ubytovacího zařízení Ibis Hotel Koh Samui je 4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Sand Sea Resort, Krabi - Pláž Railay, Andakira Hotel, Phuket
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 48 990 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (24 hodnocení)
Dovolená Thajsko na podzim 2021 v resortu Bangkok v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sand Sea Resort, Krabi - Pláž Railay, Andakira Hotel, Phuket od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 6. listopadu do sobota 20. listopadu s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 12 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Thajsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Thajska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 48990,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Ibis Hotel Koh Samui
★★★★
👍👍👍👍
 
  • 21 525 Kč

Detail

4/5 Skvělé (8 hodnocení)
Dovolená Thajsko na podzim 2021 v lokalitě Koh Samui v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ibis Hotel Koh Samui, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 8. listopad až pondělí 15. listopad je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 14 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 21525,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Thajsku. Recenze ubytovacího zařízení Ibis Hotel Koh Samui je 4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Ibis Hotel Koh Samui
★★★★
👍👍👍👍
 
  • 21 127 Kč

Detail

4/5 Skvělé (8 hodnocení)
Dovolená Thajsko na podzim 2021 v resortu Koh Samui v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ibis Hotel Koh Samui od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 11. listopadu do středa 17. listopadu s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 17 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Thajsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Thajska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 21127,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Sand Sea Resort, Krabi - Pláž Railay, Andakira Hotel, Phuket
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 49 990 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (24 hodnocení)
Dovolená Thajsko na podzim 2021 v lokalitě Bangkok v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sand Sea Resort, Krabi - Pláž Railay, Andakira Hotel, Phuket, v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 13. listopad až sobota 27. listopad je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 19 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, aktuálně v ceně 49990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Thajsku. Recenze ubytovacího zařízení Sand Sea Resort, Krabi - Pláž Railay, Andakira Hotel, Phuket je 4.5 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Sand Sea Resort, Krabi - Pláž Railay, Andakira Hotel, Phuket
★★★★
👍👍👍👍👍
 
  • 47 990 Kč

Detail

4.5/5 Fantastické (24 hodnocení)
Dovolená Thajsko na podzim 2021 v resortu Bangkok v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Sand Sea Resort, Krabi - Pláž Railay, Andakira Hotel, Phuket od Invie v délce 15 dní - 14 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 13. listopadu do sobota 27. listopadu s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 19 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Thajsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Thajska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální online ceně 47990,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.5 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Ibis Hotel Koh Samui
★★★★
👍👍👍👍
 
  • 21 525 Kč

Detail

4/5 Skvělé (8 hodnocení)
Dovolená Thajsko na podzim 2021 v lokalitě Koh Samui v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ibis Hotel Koh Samui, v délce 8 dní - 7 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 15. listopad až pondělí 22. listopad je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 21 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 21525,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Thajsku. Recenze ubytovacího zařízení Ibis Hotel Koh Samui je 4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Ibis Hotel Koh Samui
★★★★
👍👍👍👍
 
  • 21 127 Kč

Detail

4/5 Skvělé (8 hodnocení)
Dovolená Thajsko na podzim 2021 v resortu Koh Samui v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ibis Hotel Koh Samui od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 18. listopadu do středa 24. listopadu s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 24 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Thajsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Thajska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 21127,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Zobrazeno 1-10 z 154 nalezených

Dovolenou Thajsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Thajsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Thajska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Thajska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Thajsku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Thajsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Thajsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Slovinsko hotely, Spojené arabské emiráty hotely, Srí Lanka hotely nebo například dovolenou Španělsko hotely? Další možností je třeba Thajsko hotely.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Thajsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Thajsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Thajsku můžete také podle kvality: např Thajsko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Thajsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Thajsko nebo sekci dovolená s dětmi.