Letenky|Last Minute|Dovolená

Dovolená Hua Hin 2022

Dovolená Hua Hin 2022. Aktuální nabídka dovolené v Thajsku v letovisku Hua Hin za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Hua Hin. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Hua Hin 2022

Dovolená Thajsko v létě 2022 v lokalitě Hua Hin v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hyatt Regency Hua Hin, v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 3. červen až středa 15. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 18 dní za aktuální cenu 43500,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, u moře. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Thajska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Thajsku.
Dovolená Hua Hin 2022
Hyatt Regency Hua Hin
★★★★★
 
  • 43 500 Kč

Detail

Dovolená v Thajsku v létě 2022 v lokalitě Hua Hin v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Anantara Hua Hin Resort & Spa od Invie v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 3. června do středy 15. června s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 18 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Thajsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Thajska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 37500,- Kč.
Dovolená Hua Hin 2022
Anantara Hua Hin Resort & Spa
★★★★★
 
  • 37 500 Kč

Detail

Dovolená Thajsko v létě 2022 v lokalitě Hua Hin v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Anantara Hua Hin Resort & Spa, v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 10. červen až středa 22. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 25 dní za aktuální cenu 37500,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Thajska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Thajsku.
Dovolená Hua Hin 2022 - Anantara Hua Hin Resort & Spa
Anantara Hua Hin Resort & Spa
★★★★★
 
  • 37 500 Kč

Detail

Dovolená v Thajsku v létě 2022 v lokalitě Hua Hin v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hyatt Regency Hua Hin od Invie v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 10. června do středy 22. června s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 25 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Thajsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Thajska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Last Minute zájezdy, pobytové, u moře, v aktuální online ceně 43500,- Kč.
Dovolená Hua Hin 2022 - Hyatt Regency Hua Hin
Hyatt Regency Hua Hin
★★★★★
 
  • 43 500 Kč

Detail

Dovolená Thajsko v létě 2022 v lokalitě Hua Hin v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hyatt Regency Hua Hin, v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 17. červen až středa 29. červen. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 32 dní za aktuální cenu 43500,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové, u moře. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Thajska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Thajsku.
Dovolená Hua Hin 2022 - Hyatt Regency Hua Hin
Hyatt Regency Hua Hin
★★★★★
 
  • 43 500 Kč

Detail

Dovolená v Thajsku v létě 2022 v lokalitě Hua Hin v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Anantara Hua Hin Resort & Spa od Invie v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 17. června do středy 29. června s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 32 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Thajsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Thajska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové, v aktuální online ceně 37500,- Kč.
Dovolená Hua Hin 2022 - Anantara Hua Hin Resort & Spa
Anantara Hua Hin Resort & Spa
★★★★★
 
  • 37 500 Kč

Detail

Dovolená Thajsko v létě 2022 v lokalitě Hua Hin v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Anantara Hua Hin Resort & Spa, v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 24. červen až středa 6. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 39 dní za aktuální cenu 37500,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Thajska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Thajsku.
Dovolená Hua Hin 2022 - Anantara Hua Hin Resort & Spa
Anantara Hua Hin Resort & Spa
★★★★★
 
  • 37 500 Kč

Detail

Dovolená v Thajsku v létě 2022 v lokalitě Hua Hin v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hyatt Regency Hua Hin od Invie v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 24. června do středy 6. července s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 39 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Thajsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Thajska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové, u moře, v aktuální online ceně 43500,- Kč.
Dovolená Hua Hin 2022 - Hyatt Regency Hua Hin
Hyatt Regency Hua Hin
★★★★★
 
  • 43 500 Kč

Detail

Dovolená Thajsko v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Hua Hin v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Anantara Hua Hin Resort & Spa, v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt je ve volném termínu: pátek 1. červenec až středa 13. červenec. Doprava do rekreačního zařízení je v rámci tohoto pobytu letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 46 dní za aktuální cenu 37500,- CZK. Rekreace je se stravou formou snídaně. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace cestování do Thajska v souvislosti s koronavirem a dlouhodobou předpověď počasí v Thajsku.
Dovolená Hua Hin 2022 - Anantara Hua Hin Resort & Spa
Anantara Hua Hin Resort & Spa
★★★★★
 
  • 37 500 Kč

Detail

Dovolená v Thajsku v létě o prázdninách 2022 v lokalitě Hua Hin v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hyatt Regency Hua Hin od Invie v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt je dostupný ve volném termínu od pátku 1. července do středy 13. července s cestou letecky z letiště Praha, s odletem za 46 dní. Pobyt se stravou formou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Thajsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovních kanceláří v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Thajska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, zájezdy, pobytové, u moře, v aktuální online ceně 43500,- Kč.
Hyatt Regency Hua Hin
Hyatt Regency Hua Hin
★★★★★
 
  • 43 500 Kč

Detail


Zobrazeno 1-10 z 33 nalezených

Dovolenou Hua Hin 2022/2023 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Thajsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Thajska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Thajska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Thajsku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Thajsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Thajsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Bulharsko 2022, dovolenou Černá Hora 2022, dovolenou Dominikánská republika 2022/2023 nebo například dovolenou Egypt 2022/2023? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Francie.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2022 a 2023 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Thajsku může být třeba doprava. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Thajska letecky 2022 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK pořádají zájezdy s odlety z letišť Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecký zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni. Z Polska můžete na dovolenou 2022 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Thajsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Thajsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Thajsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Hua Hin nebo sekci dovolená s dětmi.

Vyhledáváme:   AlexandriaFirotourInviaTravel portal