Letenky|Last Minute|Dovolená

Informace o Thajsku s možností přidat odkaz - Thajsko 2021

Všeobecné informace o Thajsku s možností přidat odkaz. Počasí, ceny ve Thajsku, informace o zájezdech a bezpečnost. Thajsko 2021.

Thajsko - informace s možností přidat odkaz/url

Cestovní kanceláře

Seznam českých cestovních kanceláří a agentur pořádající pobyty na Srí Lance především v lokalitách Bangkok, Hua Hin, Khao Lak, Ko Chang, Koh Lanta, Koh Samet, Koh Samui, Koh Tao, Krabi, Pattaya, Phi Phi a Phuket naleznete na webu Cestovní kanceláře CK.

Všeobecné informace

Všeobecné informace o Thajsku jako jsou dějiny, geografie, obyvatelstvo, ekonomika, turistický ruch, kultura a další naleznete na Wikipedii.

Ceny ve Thajsku

Zajímají vás jak draho je ve Thajsku? Zkuste specializovaný web Dovolená ceny, kde naleznete aktuální ceny potravin, oblečení, obuvi, ceny nápojů, dopravy, alkoholu a cigaret, ceny v restauracích a ceny dovolené ve Thajsku.

Léky do Thajka

Co si s sebou do Thajska přibalit za léky? Nezapomeňte na pravidelně užívané léky, léky proti nevolnosti, vhodné přípravky chránící tělo před slunečním zářením a volně prodejné léky na žaludek. Vhodné je si s sebou vzít lékárničku, obsahující i prostředky na ošetření ran, léky na nachlazení a horečku a nezapomeňte také na přípravky proti hmyzu. Vaše lékárnička by měla obsahovat také teploměr.

Dovolená a Last Minute zájezdy

Pro porovnání cen dovolené a Last Minute zájezdů do Thajska můžeme doporučit weby Dovolená Thajsko a Thajsko Last Minute.

Bezpečnost

Informace o aktuální bezpečnostní situaci ve Thajsku naleznete na webu Ministerstva zahraničních věcí České republiky (MZV).

Počasí ve Thajsku

Jaké je aktuální počasí na Thajsku se dozvíte na webu AccuWeather.com.

Informace o doméně 1thajsko.cz

Informace o doméně 1thajsko.cz a dalších doménách nejen o cestování naleznete v katalogu domén Jyn. Web jyn.cz obsahuje rozsáhlou databázi zajímavých českých domén.

Jak přidat odkaz

Víte o nějakých zajímavých stránkách o Thajsku? Pošlete nám na ně prosím typ - přidat odkaz můžete zde. Zasílejte nám tipy pouze na relevantní webové stránky nebo konkrétní URL o Thajsku. Pokud máte vlastní internetové stránky o Thajsku, budeme rádi, pokud na nich uvedete odkaz na naše stránky nebo se můžeme případně také domluvit na výměně odkazů.

Dovolenou Thajsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí žlutého vyhledávacího formuláře. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Thajska vyjet, zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Thajsku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Thajsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Thajsku žádnou lokalitu? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Vietnam Informace, Zanzibar Informace, Albánie Informace nebo například dovolenou Bali Informace? Další možností je třeba Bulharsko Informace.


Termíny dovolené můžete vybírat podle jednotlivých sekcí jako jsou roky 2021 a 2022, podle stravy jako je All Inclusive, plná penze, polopenze, Ultra All Inclusive nebo snídaně. Další kritériem může být třeba doprava - ať už vlastní nebo letecká, typ zájezdy - například pouze pro seniory, podle nejlepších recenzí atd.