Letenky|Last Minute|Dovolená

Informace o Thajsku s možností přidat odkaz - Thajsko 2021 / 2022

Všeobecné informace o Thajsku s možností přidat odkaz. Počasí, ceny ve Thajsku, informace o zájezdech a bezpečnost. Thajsko 2021 / 2022.

Thajsko - informace s možností přidat odkaz/url

Cestovní kanceláře

Seznam českých cestovních kanceláří a agentur pořádající pobyty na Srí Lance především v lokalitách Bangkok, Hua Hin, Khao Lak, Ko Chang, Koh Lanta, Koh Samet, Koh Samui, Koh Tao, Krabi, Pattaya, Phi Phi a Phuket naleznete na webu Cestovní kanceláře CK.

Všeobecné informace

Všeobecné informace o Thajsku jako jsou dějiny, geografie, obyvatelstvo, ekonomika, turistický ruch, kultura a další naleznete na Wikipedii.

Ceny ve Thajsku

Zajímají vás jak draho je ve Thajsku? Zkuste specializovaný web Dovolená ceny, kde naleznete aktuální ceny potravin, oblečení, obuvi, ceny nápojů, dopravy, alkoholu a cigaret, ceny v restauracích a ceny dovolené ve Thajsku.

Léky do Thajka

Co si s sebou do Thajska přibalit za léky? Nezapomeňte na pravidelně užívané léky, léky proti nevolnosti, vhodné přípravky chránící tělo před slunečním zářením a volně prodejné léky na žaludek. Vhodné je si s sebou vzít lékárničku, obsahující i prostředky na ošetření ran, léky na nachlazení a horečku a nezapomeňte také na přípravky proti hmyzu. Vaše lékárnička by měla obsahovat také teploměr.

Dovolená a Last Minute zájezdy

Pro porovnání cen dovolené a Last Minute zájezdů do Thajska můžeme doporučit weby Dovolená Thajsko a Thajsko Last Minute.

Bezpečnost

Informace o aktuální bezpečnostní situaci ve Thajsku naleznete na webu Ministerstva zahraničních věcí České republiky (MZV).

Počasí ve Thajsku

Jaké je aktuální počasí na Thajsku se dozvíte na webu AccuWeather.com.

Informace o doméně 1thajsko.cz

Informace o doméně 1thajsko.cz a dalších doménách nejen o cestování naleznete v katalogu domén Jyn. Web jyn.cz obsahuje rozsáhlou databázi zajímavých českých domén.

Jak přidat odkaz

Víte o nějakých zajímavých stránkách o Thajsku? Pošlete nám na ně prosím typ - přidat odkaz můžete zde. Zasílejte nám tipy pouze na relevantní webové stránky nebo konkrétní URL o Thajsku. Pokud máte vlastní internetové stránky o Thajsku, budeme rádi, pokud na nich uvedete odkaz na naše stránky nebo se můžeme případně také domluvit na výměně odkazů.

Dovolenou Thajsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Thajsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Thajska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Thajska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Thajsku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Thajsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Thajsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Vietnam - informace o dovolené, Zanzibar - informace o dovolené, Albánie - informace o dovolené nebo například dovolenou Bali - informace o dovolené? Další možností je třeba Bulharsko - informace o dovolené.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Thajsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Thajsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Thajsku můžete také podle kvality: např Thajsko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Thajsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Thajsko nebo sekci dovolená s dětmi.