Letenky|Last Minute|Dovolená

Dovolená Thajsko 2023    >    

Informace o Thajsku s možností přidat odkaz - Thajsko 2023

Všeobecné informace o Thajsku s možností přidat odkaz. Počasí, ceny ve Thajsku, informace o zájezdech a bezpečnost. Thajsko 2023.

Dovolená Thajsko 2023
Last Minute Thajsko

Thajsko - informace s možností přidat odkaz/url

Jak přidat odkaz

Chcete mít na webu 1thajsko.cz odkazy, PR články, bannery nebo jinou online reklamu? Více informací naleznete na reklama pro CA.

Cestovní kanceláře

Seznam českých cestovních kanceláří a agentur pořádající pobyty na Srí Lance především v lokalitách Bangkok, Hua Hin, Khao Lak, Ko Chang, Koh Lanta, Koh Samet, Koh Samui, Koh Tao, Krabi, Pattaya, Phi Phi a Phuket naleznete na webu Cestovní kanceláře CK.

Všeobecné informace

Všeobecné informace o Thajsku jako jsou dějiny, geografie, obyvatelstvo, ekonomika, turistický ruch, kultura a další naleznete na Wikipedii.

Ceny ve Thajsku

Zajímají vás jak draho je ve Thajsku? Zkuste specializovaný web Dovolená ceny, kde naleznete aktuální ceny potravin, oblečení, obuvi, ceny nápojů, dopravy, alkoholu a cigaret, ceny v restauracích a ceny dovolené ve Thajsku.

Léky do Thajka

Co si s sebou do Thajska přibalit za léky? Nezapomeňte na pravidelně užívané léky, léky proti nevolnosti, vhodné přípravky chránící tělo před slunečním zářením a volně prodejné léky na žaludek. Vhodné je si s sebou vzít lékárničku, obsahující i prostředky na ošetření ran, léky na nachlazení a horečku a nezapomeňte také na přípravky proti hmyzu. Vaše lékárnička by měla obsahovat také teploměr.

Dovolená a Last Minute zájezdy

Pro porovnání cen dovolené a Last Minute zájezdů do Thajska můžeme doporučit weby Dovolená Thajsko a Thajsko Last Minute.

Bezpečnost

Informace o aktuální bezpečnostní situaci ve Thajsku naleznete na webu Ministerstva zahraničních věcí České republiky (MZV).

Počasí ve Thajsku

Jaké je aktuální počasí na Thajsku se dozvíte na webu AccuWeather.com.

Pobyty na horách pro dva

Zajímají vás kromě dovolené v zahraničí také pobyty na tuzemských horách pro dva? Proč si nějaký takový pobyt nedopřát pobyty na horách pro dva.

Informace o doméně 1thajsko.cz

Informace o doméně 1thajsko.cz a dalších doménách nejen o cestování naleznete v katalogu domén Jyn. Web jyn.cz obsahuje rozsáhlou databázi zajímavých českých domén. Pro nákup vlastní prémiové domény nejen z oblasti cestovního ruchu můžete navštívit web domény na prodej.

Dovolenou Thajsko 2023/2024 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Thajsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Thajska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Thajska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Thajsku vybráním příslušných měsíců:

Pobyt v Thajsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Thajsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Kanárské ostrovy - informace o dovolené, Kapverdské ostrovy - informace o dovolené, Keňa - informace o dovolené nebo například dovolenou Kostarika - informace o dovolené? Další možností je třeba Kuba - informace o dovolené.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2023 a 2024 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Thajsku může být třeba doprava. Procházení aktuálních nabídek volných pobytů při cestování do Thajska letecky 2023 si lze zjednodušit specifikací příslušného letiště, které je pro vás dobře dostupné - viz odkazy níže. V případě tuzemských letišť se jedná obecně o odlety z měst: Prahy, Brna, Ostravy, Karlových Varů a Pardubic. Slovenské cestovní kanceláře nabízejí odlety z letišť v městech Bratislava, Košice, Poprad, Sliač nebo Piešťany. Německé CK nabízí obecně více přímých spojů bez přestupů, odlety jsou z letišť v městech Berlín, Drážďany, Frankfurt nad Mohanem, Mnichov, Norimberk a Lipsko. V případě rakouských cestovních kanceláří se jedná o letecké zájezdy z letišť ve Štýrkém Hradci, Linci, Salzburgu a Vídni, kde bývá k dispozici také více přímých spojů bez přestupů oproti nabídce českých letišť. Z Polska můžete na dovolenou 2023 vyrazit z letiště Katovice, Krakov nebo Vratislav. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Thajsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Thajsku můžete také podle ceny. Ve formuláři je cena dovolené rozdělena do několika pásem od levné dovolené pro nenáročné až po luxusní dovolenou v luxusních rezortech a luxusních hotelech s All Inclusive a Ultra All Inclusive. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Thajsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Thajsko nebo sekci dovolená s dětmi.