Letenky|Last Minute|Dovolená

Dovolená Koh Tao 2021 / 2022 - Koh Tao 2021 / 2022

Dovolená Koh Tao 2021 / 2022. Aktuální nabídka dovolené v Thajsku v letovisku Koh Tao za nejlepší ceny online. Last Minute zájezdy Koh Tao. All Inclusive pobyty v luxusních hotelech.

Dovolená Koh Tao 2021 / 2022

The Haad Tien Beach Club
★★★★
 
  • 26 409 Kč

Detail

Dovolená Thajsko na podzim 2021 v lokalitě Koh Tao v luxusním 4hvězdičkovém ubytování The Haad Tien Beach Club, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 4. listopad až středa 10. listopad je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 10 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 26409,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Thajsku.
The Haad Tien Beach Club
★★★★
 
  • 26 409 Kč

Detail

Dovolená Thajsko na podzim 2021 v resortu Koh Tao v luxusním 4hvězdičkovém ubytování The Haad Tien Beach Club od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 11. listopadu do středa 17. listopadu s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 17 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Thajsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Thajska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 26409,- Kč.
The Haad Tien Beach Club
★★★★
 
  • 26 409 Kč

Detail

Dovolená Thajsko na podzim 2021 v lokalitě Koh Tao v luxusním 4hvězdičkovém ubytování The Haad Tien Beach Club, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 18. listopad až středa 24. listopad je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 24 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 26409,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Thajsku.
The Haad Tien Beach Club
★★★★
 
  • 26 409 Kč

Detail

Dovolená Thajsko na podzim 2021 v resortu Koh Tao v luxusním 4hvězdičkovém ubytování The Haad Tien Beach Club od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 25. listopadu do středa 1. prosince s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 31 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Thajsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Thajska. Kategorie této nabídky: podzimní prázdniny, zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 26409,- Kč.
The Haad Tien Beach Club
★★★★
 
  • 26 409 Kč

Detail

Dovolená Thajsko v zimě 2021 v lokalitě Koh Tao v luxusním 4hvězdičkovém ubytování The Haad Tien Beach Club, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 2. prosinec až středa 8. prosinec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 38 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 26409,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Thajsku.
The Haad Tien Beach Club
★★★★
 
  • 26 409 Kč

Detail

Dovolená Thajsko v zimě 2021 v resortu Koh Tao v luxusním 4hvězdičkovém ubytování The Haad Tien Beach Club od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 9. prosince do středa 15. prosince s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 45 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Thajsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Thajska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 26409,- Kč.
The Haad Tien Beach Club
★★★★
 
  • 26 409 Kč

Detail

Dovolená Thajsko v zimě 2021 v lokalitě Koh Tao v luxusním 4hvězdičkovém ubytování The Haad Tien Beach Club, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 9. prosinec až středa 15. prosinec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 45 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 26409,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Thajsku.
The Haad Tien Beach Club
★★★★
 
  • 26 382 Kč

Detail

Dovolená Thajsko v zimě 2022 v resortu Koh Tao v luxusním 4hvězdičkovém ubytování The Haad Tien Beach Club od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 20. ledna do středa 26. ledna s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 87 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Thajsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Thajska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 26382,- Kč.
The Haad Tien Beach Club
★★★★
 
  • 26 382 Kč

Detail

Dovolená Thajsko v zimě 2022 v lokalitě Koh Tao v luxusním 4hvězdičkovém ubytování The Haad Tien Beach Club, v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 27. leden až středa 2. únor je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem za 94 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní First Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 26382,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Thajsku.
The Haad Tien Beach Club
★★★★
 
  • 26 382 Kč

Detail

Dovolená Thajsko v zimě 2022 v resortu Koh Tao v luxusním 4hvězdičkovém ubytování The Haad Tien Beach Club od Invie v délce 7 dní - 6 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 3. února do středa 9. února s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem za 101 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Thajsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Thajska. Kategorie této nabídky: zimní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 26382,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 150 nalezených

Dovolenou Koh Tao 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Thajsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Thajska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Thajska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Thajsku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Thajsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Thajsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: dovolenou Egypt 2021, dovolenou Francie 2021, dovolenou Chorvatsko 2021/2022 nebo například dovolenou Itálie 2021/2022? Pokud preferujete dovolenou tipu Last Minute, vyberte si pobyt na poslední chvíli - třeba Last Minute zájezdy Jordánsko.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Thajsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Thajsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Thajsku můžete také podle kvality: např Koh Tao levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Thajsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Koh Tao nebo sekci dovolená s dětmi.