Dovolená u moře - Railay Beach
Thajská masáž
Vlajka Thajska

Cha Da Beach Resort & Spa s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Cha Da Beach Resort & Spa v Thajsku v lokalitě Krabi. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v thajské lokalitě Krabi 2021.

Thajsko    >    
Krabi    >    

Cha Da Beach Resort & Spa - Thajsko 2021

Vyhledávání zájezdů

Zájezdy Cha Da Beach Resort & Spa - Thajsko 2021

Sita Beach Resort, Ko Lipe, Cha-Da Beach Resort & Spa, Ko La
Dovolená Thajsko na jaře 2021 v lokalitě Bangkok v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Sita Beach Resort, Ko Lipe, Cha-Da Beach Resort & Spa, Ko La, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až sobota 20. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 52390,- Kč.
 
Cha-Da Beach Resort & Spa, Ko Lanta, Bw Bangtao Beach Resort
Dovolená Thajsko na jaře 2021 v lokalitě Bangkok v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Cha-Da Beach Resort & Spa, Ko Lanta, Bw Bangtao Beach Resort, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až sobota 20. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 51490,- Kč.
 
Cabana Lipe Beach Resort, Ko Lipe, Cha-Da Beach Resort & Spa
Dovolená Thajsko na jaře 2021 v lokalitě Bangkok v 3hvězdičkovém ubytování Cabana Lipe Beach Resort, Ko Lipe, Cha-Da Beach Resort & Spa, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. březen až sobota 20. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 55190,- Kč.
 
Cabana Lipe Beach Resort, Ko Lipe, Cha-Da Beach Resort & Spa
Dovolená Thajsko na jaře 2021 v lokalitě Bangkok v 3hvězdičkovém ubytování Cabana Lipe Beach Resort, Ko Lipe, Cha-Da Beach Resort & Spa, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 13. březen až sobota 27. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 55190,- Kč.
 
Sita Beach Resort, Ko Lipe, Cha-Da Beach Resort & Spa, Ko La
Dovolená Thajsko na jaře 2021 v lokalitě Bangkok v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Sita Beach Resort, Ko Lipe, Cha-Da Beach Resort & Spa, Ko La, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 13. březen až sobota 27. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 52390,- Kč.
 
Cha-Da Beach Resort & Spa, Ko Lanta, Bw Bangtao Beach Resort
Dovolená Thajsko na jaře 2021 v lokalitě Bangkok v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Cha-Da Beach Resort & Spa, Ko Lanta, Bw Bangtao Beach Resort, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 13. březen až sobota 27. březen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 12 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 51490,- Kč.
 
Cabana Lipe Beach Resort, Ko Lipe, Cha-Da Beach Resort & Spa
Dovolená Thajsko na jaře 2021 v lokalitě Bangkok v 3hvězdičkovém ubytování Cabana Lipe Beach Resort, Ko Lipe, Cha-Da Beach Resort & Spa, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 20. březen až sobota 3. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 19 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 55190,- Kč.
 
Cha-Da Beach Resort & Spa, Ko Lanta, Bw Bangtao Beach Resort
Dovolená Thajsko na jaře 2021 v lokalitě Bangkok v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Cha-Da Beach Resort & Spa, Ko Lanta, Bw Bangtao Beach Resort, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 20. březen až sobota 3. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 19 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 51490,- Kč.
 
Sita Beach Resort, Ko Lipe, Cha-Da Beach Resort & Spa, Ko La
Dovolená Thajsko na jaře 2021 v lokalitě Bangkok v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Sita Beach Resort, Ko Lipe, Cha-Da Beach Resort & Spa, Ko La, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 20. březen až sobota 3. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 19 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 52390,- Kč.
 
Cha Da Beach Resort & Spa
Dovolená Thajsko na jaře 2021 v lokalitě Krabi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Cha Da Beach Resort & Spa, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 1. duben až sobota 10. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 31 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní zájezdy pobytové, v aktuální ceně 41124,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Krabi podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal