Letenky|Last Minute|Dovolená

Dovolená v Thajsku - květen 2022

Dovolená Thajsko v květnu 2022. Aktuální nabídka dovolené v Thajsku v květnu 2022. Zájezdy Thajsko za nejvýhodnější ceny online.

Thajsko v květnu 2022

Chada Beach Resort & Spa
★★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 35 292 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (3 hodnocení)

Nejnovější recenze: Byla to krásná dovolená s úžasným servisem

Dovolená Thajsko na jaře 2022 v lokalitě Krabi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Chada Beach Resort & Spa, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 1. květen až úterý 10. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 312 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 35292,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Thajsku. Recenze ubytovacího zařízení Chada Beach Resort & Spa je 4.7 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Chada Beach Resort & Spa
★★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 37 870 Kč

Detail

4.7/5 Fantastické (3 hodnocení)

Nejnovější recenze: Byla to krásná dovolená s úžasným servisem

Dovolená Thajsko na jaře 2022 v resortu Krabi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Chada Beach Resort & Spa od Invie v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 1. května do pátek 13. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 312 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Thajsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Thajska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 37870,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.7 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Krabi Cha-Da Resort
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 33 213 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (23 hodnocení)
Dovolená Thajsko na jaře 2022 v lokalitě Krabi v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Krabi Cha-Da Resort, v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 1. květen až pátek 13. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 312 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 33213,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Thajsku. Recenze ubytovacího zařízení Krabi Cha-Da Resort je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Vijitt Resort Phuket
★★★★★
 • Bar
 • Dětské hřiště
 • Dětský bazén
 • Dětský koutek
 • Fitness
 • Hotelová restaurace
 • Klimatizace
 • Lednička
 • Minibar
 • Nonstop recepce
 • TV
 • Vnější bazén
 • Wifi zdarma
 
 • 39 539 Kč

Detail

Dovolená Thajsko na jaře 2022 v resortu Phuket, v místě Vijitt Resort Phuket v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Vijitt Resort Phuket od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od neděle 1. května do úterý 10. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 312 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Thajsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Thajska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 39539,- Kč.
Krabi Cha-Da Resort
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 31 668 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (23 hodnocení)
Dovolená Thajsko na jaře 2022 v lokalitě Krabi v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Krabi Cha-Da Resort, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu pondělí 2. květen až středa 11. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 313 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 31668,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Thajsku. Recenze ubytovacího zařízení Krabi Cha-Da Resort je 4.3 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Cha-Da Krabi Thai Village Resort
★★★★
 
 • 34 931 Kč

Detail

Dovolená Thajsko na jaře 2022 v resortu Krabi v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Cha-Da Krabi Thai Village Resort od Invie v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 4. května do pondělí 16. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 315 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Thajsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Thajska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 34931,- Kč.
Khao Lak Laguna Resort
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 31 032 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (39 hodnocení)
Dovolená Thajsko na jaře 2022 v lokalitě Khao Lak v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Khao Lak Laguna Resort, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu středa 4. květen až pátek 13. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 315 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 31032,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Thajsku. Recenze ubytovacího zařízení Khao Lak Laguna Resort je 4.8 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
Krabi Cha-Da Resort
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 31 668 Kč

Detail

4.3/5 Fantastické (23 hodnocení)
Dovolená Thajsko na jaře 2022 v resortu Krabi v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Krabi Cha-Da Resort od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od středa 4. května do pátek 13. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 315 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Thajsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Thajska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 31668,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.3 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Cha-Da Krabi Thai Village Resort
★★★★
 
 • 34 931 Kč

Detail

Dovolená Thajsko na jaře 2022 v lokalitě Krabi v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Cha-Da Krabi Thai Village Resort, v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 5. květen až úterý 17. květen je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 316 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy pobytové, aktuálně v ceně 34931,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Thajsku.
Khao Lak Laguna Resort
★★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 34 658 Kč

Detail

4.8/5 Fantastické (39 hodnocení)
Dovolená Thajsko na jaře 2022 v resortu Khao Lak v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Khao Lak Laguna Resort od Invie v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 5. května do úterý 17. května s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Praha, s odletem za 316 dní. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Thajsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Thajska. Kategorie této nabídky: jarní prázdniny, First Minute zájezdy pobytové, v aktuální online ceně 34658,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.8 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).

Zobrazeno 1-10 z 47 nalezených

Dovolenou Thajsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Thajsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Thajska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Thajska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Thajsku vybráním příslušného měsíce:

Pro stravu formou All Inclusive lze v jednotlivých měsících použít následující odkazy:

Pobyt v Thajsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Thajsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Španělsko květen, Thajsko květen, Tunisko květen nebo například dovolenou Turecko květen? Další možností je třeba USA květen.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Thajsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Thajsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Thajsku můžete také podle kvality: např Thajsko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Thajsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Thajsko nebo sekci dovolená s dětmi.