Dovolená u moře - Railay Beach
Thajská masáž
Vlajka Thajska

Aktuální nabídka dovolené v Thajsku v lázních za nejlepší ceny online. ☀️ All Inclusive a Last Minute pobyty v lázních v Thajsku výhodně se slevou. Dotované lázeňské zájezdy pro seniory 55+. Thajsko 2021 / 2022.

1Thajsko.cz    >    

Thajské lázně - Thajsko 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Thajské lázně podle termínu

Cabana Lipe Beach Resort, Ko Lipe, Cha-Da Beach Resort & Spa
Dovolená Thajsko v zimě 2021 v lokalitě Bangkok v 3hvězdičkovém ubytování Cabana Lipe Beach Resort, Ko Lipe, Cha-Da Beach Resort & Spa, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až sobota 6. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 55990,- Kč.
 
Cha-Da Beach Resort & Spa, Ko Lanta, Bw Bangtao Beach Resort
Dovolená Thajsko v zimě 2021 v lokalitě Bangkok v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Cha-Da Beach Resort & Spa, Ko Lanta, Bw Bangtao Beach Resort, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až sobota 6. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 52390,- Kč.
 
Le Vimarn Cottages & Spa, Ko Samet, Long Beach Garden Hotel,
Dovolená Thajsko v zimě 2021 v lokalitě Bangkok v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Le Vimarn Cottages & Spa, Ko Samet, Long Beach Garden Hotel,, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až sobota 6. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 53390,- Kč.
 
Peace Laguna Resort & Spa, Krabi - Pláž Ao Nang, Bw Bangtao
Dovolená Thajsko v zimě 2021 v lokalitě Bangkok v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Peace Laguna Resort & Spa, Krabi - Pláž Ao Nang, Bw Bangtao , s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až sobota 6. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 52390,- Kč.
 
Santhiya Koh Phangan Resort & Spa, Ko Phangan, Chaweng Regen
Dovolená Thajsko v zimě 2021 v lokalitě Bangkok v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Santhiya Koh Phangan Resort & Spa, Ko Phangan, Chaweng Regen, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až sobota 6. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 62590,- Kč.
 
Sita Beach Resort, Ko Lipe, Cha-Da Beach Resort & Spa, Ko La
Dovolená Thajsko v zimě 2021 v lokalitě Bangkok v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Sita Beach Resort, Ko Lipe, Cha-Da Beach Resort & Spa, Ko La, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až sobota 6. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 53390,- Kč.
 
Weekender Resort & Spa
Dovolená Thajsko v zimě 2021 v lokalitě Koh Samui v 3.5hvězdičkovém ubytování Weekender Resort & Spa, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až sobota 6. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 1 %, v aktuální ceně 36705,- Kč.
 
Kacha Resort And Spa
Dovolená Thajsko v zimě 2021 v lokalitě Ko Chang v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kacha Resort And Spa, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 24. leden až úterý 2. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 3 %, v aktuální ceně 35782,- Kč.
 
Kata Palm Resort And Spa
Dovolená Thajsko v zimě 2021 v lokalitě Phuket v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Kata Palm Resort And Spa, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu neděle 24. leden až neděle 7. únor, s dopravou letecky, z letiště Vídeň, s odletem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 38689,- Kč.
  • Klimatizace
  • Vnější bazén
  • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
  • Minibar
  • Bar
  • Dětský koutek
  • Dětský bazén
 
Weekender Resort & Spa
Dovolená Thajsko v zimě 2021 v lokalitě Koh Samui v 3.5hvězdičkovém ubytování Weekender Resort & Spa, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu pondělí 25. leden až pondělí 8. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, s odletem za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 36705,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 613 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Thajsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal