Letenky|Last Minute|Dovolená

Thajsko levně - Thajsko 2021

Aktuální nabídka dovolené v Thajsku za nejlepší ceny online. Zájezdy do Thajska bez stravy, s polopenzí, plnou penzí a All Inclusive levně. Last Minute pobyty letecky ✈ s ubytováním za nejlevnější ceny. Thajsko 2021.

Thajsko levně podle termínu

Awa Resort Koh Chang
★★★★
 
 • 26 726 Kč

Detail

Dovolená Thajsko v létě 2021 v lokalitě Ko Chang v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Awa Resort Koh Chang, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 24. červen až sobota 3. červenec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem zítra. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 26726,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Thajsku.
Awa Resort Koh Chang
★★★★
 
 • 27 338 Kč

Detail

Dovolená Thajsko v létě 2021 v resortu Ko Chang v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Awa Resort Koh Chang od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 24. června do sobota 3. července s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem zítra. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Thajsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Thajska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 27338,- Kč.
Awa Resort Koh Chang
★★★★
 
 • 28 322 Kč

Detail

Dovolená Thajsko v létě 2021 v lokalitě Ko Chang v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Awa Resort Koh Chang, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 24. červen až sobota 3. červenec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem zítra. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 28322,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Thajsku.
Awa Resort Koh Chang
★★★★
 
 • 28 588 Kč

Detail

Dovolená Thajsko v létě 2021 v resortu Ko Chang v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Awa Resort Koh Chang od Invie v délce 12 dní - 11 nocí. Pobyt je ve volném termínu od čtvrtek 24. června do pondělí 5. července s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem zítra. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Thajsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Thajska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 28588,- Kč.
The Dewa Koh Chang
★★★★
 • Bar
 • Hotelová restaurace
 • Kavárna
 • Klimatizace
 • Minibar
 • TV
 • Vnější bazén
 
 • 27 870 Kč

Detail

Dovolená Thajsko v létě 2021 v lokalitě Ko Chang v luxusním 4hvězdičkovém ubytování The Dewa Koh Chang, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 24. červen až sobota 3. červenec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem zítra. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 27870,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Thajsku.
Awa Resort Koh Chang
★★★★
 
 • 27 444 Kč

Detail

Dovolená Thajsko v létě 2021 v resortu Ko Chang v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Awa Resort Koh Chang od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 26. června do pondělí 5. července s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem popozítří. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Thajsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Thajska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 27444,- Kč.
Awa Resort Koh Chang
★★★★
 
 • 28 056 Kč

Detail

Dovolená Thajsko v létě 2021 v lokalitě Ko Chang v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Awa Resort Koh Chang, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 26. červen až pondělí 5. červenec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem popozítří. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 28056,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Thajsku.
Kacha Resort
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 28 774 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (11 hodnocení)
Dovolená Thajsko v létě 2021 v resortu Ko Chang v 3hvězdičkovém ubytování Kacha Resort od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 26. června do pondělí 5. července s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem popozítří. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Thajsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Thajska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 28774,- Kč. Hodnocení tohoto hotelu je 4.4 z 5 (0 je nejhorší reference, 5 je nejlepší recenze).
Kacha Resort
★★★
👍👍👍👍👍
 
 • 28 029 Kč

Detail

4.4/5 Fantastické (11 hodnocení)
Dovolená Thajsko v létě 2021 v lokalitě Ko Chang v 3hvězdičkovém ubytování Kacha Resort, v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt ve volném termínu sobota 26. červen až pondělí 5. červenec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Vídeň, s odletem popozítří. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: letní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, aktuálně v ceně 28029,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Thajsku. Recenze ubytovacího zařízení Kacha Resort je 4.4 z 5 (0 je nejhorší zkušenost, 5 je nejlepší ohodnocení).
The Dewa Koh Chang
★★★★
 • Bar
 • Hotelová restaurace
 • Kavárna
 • Klimatizace
 • Minibar
 • TV
 • Vnější bazén
 
 • 28 588 Kč

Detail

Dovolená Thajsko v létě 2021 v resortu Ko Chang v luxusním 4hvězdičkovém ubytování The Dewa Koh Chang od Invie v délce 10 dní - 9 nocí. Pobyt je ve volném termínu od sobota 26. června do pondělí 5. července s cestou letecky. Letenku zdarma k tomuto pobytu si můžete zvolit z letiště Vídeň, s odletem popozítří. Pobyt se stravou snídaně si jednoduše zarezervujete online u CA Invia.cz, kde zjistíte také aktuální podmínky ohledně Covidu v Thajsku. Agentura Invia je lídr v cestování - zastupuje většinu cestovek v ČR a garantuje nejlevnější cenu zájezdu do Thajska. Kategorie této nabídky: letní prázdniny, Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální online ceně 28588,- Kč.

Zobrazeno 1-10 z 363 nalezených

Dovolenou Thajsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Thajsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Thajska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Thajska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Thajsku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Thajsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Thajsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Thajsko levně, Tunisko levně, Turecko levně nebo například dovolenou USA levně? Další možností je třeba Vietnam levně.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Thajsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Thajsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Thajsku můžete také podle kvality: např Thajsko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Thajsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Thajsko nebo sekci dovolená s dětmi.