Dovolená u moře - Railay Beach
Thajská masáž
Vlajka Thajska

Aktuální nabídka ubytování v luxusních hotelech v Thajsku. Skvělé luxusní hotely v Thajsku s bazénem a wellness. ☀️ All Inclusive dovolená v čtyřhvězdičkových a pětihvězdičkových hotelech. Last Minute zájezdy letecky. Přepychové pobyty levně. Thajsko 2021 / 2022.

1Thajsko.cz    >    

Luxusní hotely v Thajsku - Thajsko 2021 / 2022

Vyhledávání zájezdů

Luxusní hotely v Thajsku podle termínu

Chaweng Regent Beach, Ko Samui, Long Beach Garden Hotel, Pat
Dovolená Thajsko v zimě 2021 v lokalitě Bangkok v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Chaweng Regent Beach, Ko Samui, Long Beach Garden Hotel, Pat, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až sobota 6. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 55990,- Kč.
 
Lanta Sand Resort, Ko Lanta, Patong Beach Hotel, Phuket - Pl
Dovolená Thajsko v zimě 2021 v lokalitě Bangkok v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Lanta Sand Resort, Ko Lanta, Patong Beach Hotel, Phuket - Pl, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až sobota 6. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 52390,- Kč.
 
Le Vimarn Cottages & Spa, Ko Samet, Long Beach Garden Hotel,
Dovolená Thajsko v zimě 2021 v lokalitě Bangkok v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Le Vimarn Cottages & Spa, Ko Samet, Long Beach Garden Hotel,, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 23. leden až sobota 6. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 53390,- Kč.
 
Centara Tropicana Resort, Ko Chang, Long Beach Garden Hotel,
Dovolená Thajsko v zimě 2021 v lokalitě Bangkok v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Centara Tropicana Resort, Ko Chang, Long Beach Garden Hotel,, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až sobota 13. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 41390,- Kč.
 
Chaweng Regent Beach, Ko Samui, Long Beach Garden Hotel, Pat
Dovolená Thajsko v zimě 2021 v lokalitě Bangkok v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Chaweng Regent Beach, Ko Samui, Long Beach Garden Hotel, Pat, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až sobota 13. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 55990,- Kč.
 
Lanta Sand Resort, Ko Lanta, Patong Beach Hotel, Phuket - Pl
Dovolená Thajsko v zimě 2021 v lokalitě Bangkok v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Lanta Sand Resort, Ko Lanta, Patong Beach Hotel, Phuket - Pl, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 30. leden až sobota 13. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 52390,- Kč.
 
Hard Rock Hotel Pattaya
Dovolená Thajsko v zimě 2021 v lokalitě Pattaya v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hard Rock Hotel Pattaya, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. únor až neděle 14. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 38690,- Kč.
 
Hard Rock Hotel Pattaya
Dovolená Thajsko v zimě 2021 v lokalitě Pattaya v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hard Rock Hotel Pattaya, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. únor až neděle 14. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 14 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře, v aktuální ceně 45270,- Kč.
 
Centara Tropicana Resort, Ko Chang, Long Beach Garden Hotel,
Dovolená Thajsko v zimě 2021 v lokalitě Bangkok v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Centara Tropicana Resort, Ko Chang, Long Beach Garden Hotel,, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. únor až sobota 20. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 41390,- Kč.
 
Chaweng Regent Beach, Ko Samui, Long Beach Garden Hotel, Pat
Dovolená Thajsko v zimě 2021 v lokalitě Bangkok v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Chaweng Regent Beach, Ko Samui, Long Beach Garden Hotel, Pat, s délkou 15 dní. Pobyt ve volném termínu sobota 6. únor až sobota 20. únor, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 17 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Last Minute zájezdy pobytové, u moře levně se slevou 8 %, v aktuální ceně 55990,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 152 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Thajsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal