Dovolená u moře - Railay Beach
Thajská masáž
Vlajka Thajska

Hotel Santhiya Koh Yao Yai Resort & Spa s aktuální nabídkou ubytování za nejlepší ceny online. ☀️ Hotel Santhiya Koh Yao Yai Resort & Spa v Thajsku v lokalitě Phuket. Dovolená, Last Minute zájezdy a All Inclusive pobyty v thajské lokalitě Phuket 2020.

1Thajsko.cz    >    
Phuket    >    

Hotel Santhiya Koh Yao Yai Resort & Spa - Thajsko 2020

Vyhledávání zájezdů

Zájezdy Hotel Santhiya Koh Yao Yai Resort & Spa - Thajsko 2020

Hotel Santhiya Koh Yao Yai Resort & Spa
Dovolená Thajsko 2020 - Phuket v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Santhiya Koh Yao Yai Resort & Spa, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 4. září až sobota 12. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 21 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 % v aktuální ceně 42390,- Kč.
 
Hotel Santhiya Koh Yao Yai Resort & Spa
Dovolená Thajsko 2020 - Phuket v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Santhiya Koh Yao Yai Resort & Spa, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 18. září až pondělí 28. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 35 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní zájezdy pobytové levně se slevou 21 % v aktuální ceně 46490,- Kč.
 
Hotel Santhiya Koh Yao Yai Resort & Spa
Dovolená Thajsko 2020 - Phuket v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Santhiya Koh Yao Yai Resort & Spa, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu pátek 23. říjen až sobota 31. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 70 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně, podzimní first minute zájezdy pobytové levně se slevou 21 % v aktuální ceně 38190,- Kč.
 

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Phuket podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal