Dovolená u moře - Railay Beach
Thajská masáž
Vlajka Thajska

Aktuální nabídka ubytování v Thajsku s plnou penzí za nejlepší ceny online. ✅ Zájezdy do Thajska s plnou penzí v ceně. All Inclusive pobyty a Last Minute dovolená v Thajsku letecky levně. Ubytování v Thajsku se stravou v ceně. Thajsko 2019/2020.

1Thajsko.cz    >    

Thajsko s plnou penzí - Thajsko 2019/2020

Vyhledávání zájezdů

Thajsko s plnou penzí podle termínu

Awa Resort
Dovolená Thajsko 2019 - Ko Chang v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Awa Resort, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 19. září až sobota 28. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 39686,- Kč.
 
Hotel Centara Grand Beach Resort Samui
Dovolená Thajsko 2019 - Koh Samui v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Centara Grand Beach Resort Samui, s délkou 12 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 19. září až pondělí 30. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 59390,- Kč.
 
Thai Garden Resort
Dovolená Thajsko 2019 - Pattaya v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Thai Garden Resort, s délkou 13 dní. Pobyt v termínu čtvrtek 19. září až úterý 1. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť, s odletem zítra. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 35061,- Kč.
 • Klimatizace
 • Dětské hřiště
 • Golf
 
Hotel Centara Grand Beach Resort Phuket
Dovolená Thajsko 2019 - Phuket v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Centara Grand Beach Resort Phuket, s délkou 10 dní. Pobyt v termínu sobota 21. září až pondělí 30. září, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % v aktuální ceně 58590,- Kč.
 
Hotel Sofitel Krabi Phokeethra Golf & Spa
Dovolená Thajsko 2019 - Krabi v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hotel Sofitel Krabi Phokeethra Golf & Spa, s délkou 11 dní. Pobyt v termínu sobota 21. září až úterý 1. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní super last minute zájezdy pobytové levně se slevou 6 % v aktuální ceně 60990,- Kč.
 
Sunshine Garden Resort
Dovolená Thajsko 2019 - Pattaya v 3hvězdičkovém ubytování Sunshine Garden Resort, s délkou 12 dní. Pobyt v termínu sobota 21. září až středa 2. říjen, s dopravou letecky, z letiště Krakov, Vratislav, s odletem popozítří. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní super last minute zájezdy pobytové v aktuální ceně 35306,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma
 • Lehátka a slunečníky na pláži zdarma
 • Minibar
 • Bar
 • Golf
 • Dětský bazén
 • Wifi zdarma
 
Awa Resort
Dovolená Thajsko 2019 - Ko Chang v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Awa Resort, s délkou 18 dní. Pobyt v termínu neděle 22. září až středa 9. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť, s odletem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 57214,- Kč.
 
Awa Resort
Dovolená Thajsko 2019 - Ko Chang v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Awa Resort, s délkou 14 dní. Pobyt v termínu neděle 22. září až sobota 5. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť, s odletem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 48450,- Kč.
 
Hilton Pattaya
Dovolená Thajsko 2019 - Pattaya v luxusním 5hvězdičkovém ubytování Hilton Pattaya, s délkou 15 dní. Pobyt v termínu neděle 22. září až neděle 6. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť, s odletem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 66463,- Kč.
 
Ravindra Beach Resort & Spa
Dovolená Thajsko 2019 - Pattaya v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Ravindra Beach Resort & Spa, s délkou 18 dní. Pobyt v termínu neděle 22. září až středa 9. říjen, s dopravou letecky, z letiště Praha, Vídeň, Budapešť, s odletem za 4 dny. Rekreace od Invia se stravou plná penze, podzimní super last minute zájezdy pobytové, u moře v aktuální ceně 53836,- Kč.
 • Klimatizace
 • Vnější bazén
 • Minibar
 • Bar
 • Fitness
 

Zobrazeno 1-10 z 183 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Thajsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal