Dovolená u moře - Railay Beach
Thajská masáž
Vlajka Thajska

Aktuální nabídka poznávacích zájezdů do Thajska za nejlepší ceny online. ☀️ Aktivní dovolená v Thajsku. Ubytování s fakultativními výlety, památky a turistika. Last Minute All Inclusive zájezdy za poznáním letecky. Pobyty levně. Thajsko 2020 / 2021.

1Thajsko.cz    >    

Poznávací zájezdy Thajsko - Thajsko 2020 / 2021

Vyhledávání zájezdů

Poznávací zájezdy Thajsko podle termínu

BANGKOG pro náročné
Dovolená Thajsko v zimě 2021 v lokalitě Bangkok v 3hvězdičkovém ubytování BANGKOG pro náročné, s délkou 9 dní. Pobyt ve volném termínu čtvrtek 14. leden až pátek 22. leden, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 48 dní. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní zájezdy poznávací, v aktuální ceně 35990,- Kč.
 
THAJSKO – ZEMĚ ÚSMĚVŮ
Dovolená Thajsko na jaře 2021 v lokalitě Bangkok v 3hvězdičkovém ubytování THAJSKO – ZEMĚ ÚSMĚVŮ, s délkou 16 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 30. březen až středa 14. duben, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 123 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní First Minute zájezdy poznávací, v aktuální ceně 55890,- Kč.
 
Thajsko - Pohoda Na Proslulé Railay Beach Na Krabi S Výletem
Dovolená Thajsko na podzim 2021 v lokalitě Bangkok v hvězdičkovém ubytování Thajsko - Pohoda Na Proslulé Railay Beach Na Krabi S Výletem, s délkou 12 dní. Pobyt ve volném termínu úterý 2. listopad až sobota 13. listopad, s dopravou letecky, z letiště Praha, s odletem za 340 dní. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 46990,- Kč.
 

Zobrazeno 1-3 z 3 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:InviaDovolená.czTravel portal

Thajsko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   InviaDovolená.czTravel portal