Letenky|Last Minute|Dovolená

Poznávací zájezdy Thajsko - Thajsko 2021 / 2022

Aktuální nabídka poznávacích zájezdů do Thajska za nejlepší ceny online. Aktivní dovolená v Thajsku. Ubytování s fakultativními výlety, památky a turistika. Last Minute All Inclusive zájezdy za poznáním letecky. Pobyty levně. Thajsko 2021 / 2022.

Ads

Poznávací zájezdy Thajsko 2021 / 2022

Thajsko - velký okruh + Kambodža
★★
 
  • 59 990 Kč

Detail

Dovolená Thajsko na podzim 2022 v lokalitě Phi Phi v ?hvězdičkovém ubytování Thajsko - velký okruh + Kambodža, v délce 13 dní - 12 nocí. Pobyt ve volném termínu neděle 20. listopad až pátek 2. prosinec je s dopravou letecky, s letenkou z letiště Praha, s odletem za 391 dní. Rekreace je se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: podzimní First Minute zájezdy poznávací, aktuálně v ceně 59990,- CZK. Online prodej tohoto zájezdu zajišťuje cestovní agentura Invia, u které zjistíte také aktuální informace o koronaviru a dlouhodobou předpověď počasí v Thajsku.

Zobrazeno 1-1 z 1 nalezených

Ads

Dovolenou Thajsko 2021/2022 si nejlépe vyberete pomocí nastavení podmínek ve žlutém vyhledávacím formuláři. Doporučujeme nevolit příliš podmínek najedou, protože se pak velmi omezuje výběr volných termínů ubytování v Thajsku. Zkuste se omezit na maximálně tři nebo čtyři podmínky najednou. Pokud ale máte přibližnou představu kdy do Thajska vyjet (termínu odjezdu/odletu) a kdy se z do Thajska vrátit (termín návratu/příjezdu/příletu), zvolte si jednoduše volné termíny vaší dovolené v Thajsku vybráním příslušného měsíce:

Pobyt v Thajsku si můžete jednoduše vybrat také podle lokality:

Nevybrali jste si v Thajsku z žádné lokality? Chcete zkusit dovolenou v jiné zemi? Co třeba vyzkoušet: Vietnam poznávací zájezdy, Zanzibar poznávací zájezdy, Albánie poznávací zájezdy nebo například dovolenou Bali poznávací zájezdy? Další možností je třeba Bulharsko poznávací zájezdy.


Termíny dovolené můžete vybírat také podle jednotlivých sekcí níže. Oblíbené sekce jsou Last Minute, First Minute, roky 2021 a 2022 a sekce podle stravy rozdělené na All Inclusive, plnou penzi, polopenzi, luxusní Ultra All Inclusive nebo snídani. Další kritériem podle kterého si lépe vyberete vaší dovolenou v Thajsku může být třeba doprava - ať už vlastním autem, busem nebo letecky. Cestování letadlem lze ještě lépe specifikovat výběrem příslušného letiště - odlety z Prahy, Brna, Ostravy, Pardubic, atd. Typ vašeho zájezdu lze zvolit pomocí příslušné sekce jako například: pouze pro seniory (pro seniory 50 resp. 55 plus), levné zájezdy, podle nejlepších recenzí atd. Svou rekreaci v Thajsku si můžete dále přizpůsobit podle typu ubytovacího zařízení jako jsou hotely, bungalovy, penziony, mobilheimy, atd. Vybírat dovolenou v Thajsku můžete také podle kvality: např Thajsko levně nebo výběrem luxusní dovolené v luxusních rezortech jako luxusní hotely. Pokud necestujete sami nebo nehledáte ubytování v Thajsku pro dva, využijte sekce pro rodiny - rodinná dovolená Thajsko nebo sekci dovolená s dětmi.